Podstawowe zestawy do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od marki TUSA można zakupić w sklepie internetowym rodzimego dystrybutora. TUSA to pionier tego typu produktów jakimi są akcesoria do nurkowania, znany z doskonale opracowanej oferty. W sklepie zaopatrzyć można się na przykład w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty lub komputery nurkowe. Oznacza to, że można zakupić na równi sprzęt podstawowy dla amatorów, jak i w większym stopniu rozwinięte pod kątem technologii wyroby, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA rozpoznawalna jest od początku z zastosowania optymalnych technik w nurkowaniu z fajką. Wysokiej jakości sprzęt nurkowy wytwarzany jest w zgodzie z standardami ISO 9001. Najbardziej rozpoznawalnym wyrobem firmy, proponowanym także w tym punkcie sprzedaży są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Ta technologia wytwarza idealny napęd z przodu oraz zapewnia bezzwłoczną reakcję na każdy ruch nurków.

Nowoczesny generator „wirów” minimalizuje opór wody, przez ruch płetwy jaki występuje w klasycznych wygładzonych ostrzach. Warto też przyglądać nowym wyrobom, jeśli kogokolwiek zainteresują najnowsze projekty. Dla kupujących, jacy zainteresują się produktami w atrakcyjnej cenie dostępne są natomiast akcje promocyjne. W sklepie mogą zaopatrzyć się równocześnie klienci prywatni, centra nurkowe, sklepy z asortymentem sportowym, doświadczeni płetwonurkowie, jak i te osoby, które dopiero planują rozpoczynać swoją przygodę z nurkowaniem lub nurkowaniem z fajką.

Sprzęt oraz gadżety do nurkowania dostępne są w ogromnej ilości, wobec czego podzielono je na działy tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion oraz TUSA SPORT. Wyroby w konkretnych kategoriach dokładnie opisano, a o ile ktoś ma inne zapytania odnośnie asortymentu, to może je zadawać obsłudze klienta. Na dodatek, można także dowiadywać się ze strony o nowościach firmowych, jak i z dziedziny nurkowania.

Bożena