Oferta indywidualnie dostosowana do gości Zajazdu u Hermanów

Oferta indywidualnie dopasowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów sprawia, że obiekt ma sporo pozytywnych rekomendacji. Można przykładowo decydować się w tym miejscu na zorganizowanie uroczystości weselnej na dużej sali.

Świetne widoki, jakie otaczają Zajazd u Hermanów i perfekcyjna oprawa tak doniosłej uroczystości będą zapewnione. Zajazd u Hermanów ulokowany jest dwanaście km od Częstochowy, wobec czego sporo przedsiębiorców z tego miasta zdecydowanych jest tutaj na zorganizowanie spotkań biznesowych. Wtedy sala zostaje przygotowana do ich potrzeb. W dodatku, w miejscu tym zorganizowane są biesiady, imprezy plenerowe i spotkania integracyjne. Restauracja może zmieścić stu czterdziestu osób.

Położenie blisko XIV wiecznego zamku jest sporym udogodnieniem. Sala na wesela jest klimatyzowana wobec czego goście na przeróżnych przyjęciach okolicznościowych mogą poczuć się tutaj komfortowo. Na ogrodzonym obszarze zajazdu można odpocząć na łonie natury, a dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Na stronie obiektu można sprawdzić galerię zdjęć a także przykładowe menu na dowolny typ imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z bardziej uroczych obszarów w Polsce. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, robiące idealne wrażenie pejzaże – to godna polecenia baza wypadowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to region atrakcyjny historycznie oraz pod kątem geograficznym. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to tylko główne walory. Do rezerwowania pokoju w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki motywują dobre opinie wszystkich gości. Nocleg w obiekcie dedykowany jest dla dziewiętnastu osób. Piękne pokoje okolice częstochowy znajdują się na poddaszu. Można wybierać wśród 7 pokoi gościnnych, z jakich każdy ma odmienną kolorystykę. Pracownicy wskażą gościom kierunek wycieczek przyjezdnym. Jeżeli ktoś chciałby zarezerwować pobyt może to robić za pośrednictwem witryny albo telefonicznie.

Bożena