Obuwie do tenisa firmy Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex chwalą na równi początkujący, jak i wykwalifikowani gracze. W punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora udostępnione są wszystkie modele, jednocześnie w wersji damskiej, jak i dla panów. Buty zapewniają ergonomię, wykonane są z trwałych materiałów i są równocześnie modne. Wygodna podeszwa umożliwia komfort gry.

Często wybierane są buty Yonex Power Cushion, gwarantujące stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie przystosowanie, a podeszwy zostały w nich zrobione z pianki EVA. Gwarantują świetną amortyzację, jak i pozwalają na płynniejsze przenoszenie na kortach. Można je wybrać w dowolnym wzorze. Stabilność i jednoczesna wygoda obuwia do tenisa powodują, że znacznie więcej osób ceni ich atuty i chętnie zakłada je na korty.

Buty cenione są przez amatorów, jak i doświadczonych sportowców. Zapewniają szybką i stabilną pracę nóg. W dodatku, Yonex to firma znana z produkcji wielu innych akcesoriów, z jakich usatysfakcjonowani będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, tenis polska i sporo pozostałych produktów sprawiają, że można zaopatrzyć się w pełni, nabywając wszystkie wyroby, jakie są potrzebne do gry w tenisa albo w badmintona.

Głównie Yonex to firma znana z wykonywania ergonomicznych rakiet do tenisa oraz do badmintona. Firma projektuje i sprzedaje 3 serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort gry i imponująca moc uderzeń. Seria VCORE pozwoli na większą kontrolę gry i ma doskonałą rotację. Mając swoją preferowaną rakietę Yonex lub też kupując ją po raz pierwszy – będzie się usatysfakcjonowanym. Cechy rakiety można również omówić z pracownikami zatrudnionymi w sklepie. Każda rakieta opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Dostępne są także kolekcje rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

Bożena