Apartament Mechelinki – luksusowe wakacje w małej miejscowości

Apartament Mechelinki gwarantuje luksusowe wakacje w małej miejscowości. Elegancko wyposażone mieszkanie w okolicach Trójmiasta jest polecane jest dla dużej liczby osób, ponieważ może tu mieszkać nawet sześć osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można kontaktować się przez formularz internetowy albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie pytania o rezerwację. Mieszkanie można wynająć na długi czas, jeśli jest taka konieczność.

Wtedy cennik wyznaczony jest indywidualnie. W mieszkaniu znajdują się: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów balkon z widokiem. Do wykorzystania pozostaje też chroniony garaż.

Goście przebywający w obiekcie z dziećmi zachwalają plac zabaw dla dzieci przy obiekcie oraz to, ze nocleg jest nieodpłatny dla dzieci do 3 lat. Każdy z gości może tutaj przygotować dla siebie dania, pić kawę, zobaczyć film albo zrobić przyjemną kąpiel. Można więc poczuć się jak w swoich czterech ścianach. Na komfortowych łóżkach można będzie odpoczywać po całym dniu zwiedzania. Osoby praktyczne doceniają opcję płatności kartą lub internetowo.

Właściciele mieszkania są zorientowani, że obecnie nad wyraz wiele osób podróżuje ze zwierzętami, a więc  w apartament Mechelinki akceptowane są zwierzęta bez dodatkowej opłaty. Apartament jest przeznaczony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnych tłumów. Mieszkanie w Mechelinkach zlokalizowane jest w pobliżu Rewy i Gdyni. Jest to w takim razie doskonała alternatywa dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta. Duże mieszkanie pozostaje w całości do wykorzystania przez gości.

Bożena